pokyny

Mytí. Ochrana. Péče.

Každé vlasy si zaslouží mimořádnou péči. Správná péče o vlasy se skládá ze 3 jednouchých kroků, charakterizovaných třemi typy produktů. Šampony vlasy jemně myjí a dokonale je připravují na další péči. Balzámy chrání citlivé mokré vlasy, dodávají jim pružnost a usnadňují rozčesávání. A nakonec regenerační přípravky pro intenzivní regeneraci.

 • Šampony

  Šampony jemně a důkladně vlasy myjí. Odstraňují nečistoty, přebytečný kožní maz, odumřelé částečky kůže, ale i zbytky tužidel a jiných přípravků. Šampon je důležité z vlasů důkladně opláchnout, protože jeho zbytky mohou způsobit mdlý vzhled vlasů.

  Šampony od Gliss Kur jsou dokonale navrženy pro různé typy vlasů, jejich specifickým potřebám a obvyklé péči. Speciální aktivní komplexy O vlasy pečují, posilují je a dodávají jim více lesku. Přinášejí vlasům tedy přesně to, co potřebují.

 • Balzámy

  Stejně jako šampony i balzámy jsou součástí základní péče a mohou se používat po každém mytí vlasů. Mokré vlasy jsou křehké a snadno zranitelné. Mohou zacuchat a při rozčesávání poškodit. Proto je nutné je ošetřit balzámem, který je uhlazuje, usnadňuje jejich rozčesávání a chrání např. před horkým vzduchem.

  Balzámy existují smývatelné a bezoplachové.

  Smývatelné balzámy se jemně vmasírují do umytých vlasů a následně se opláchnou. Balzámy pečují o vlasy a uhlazují jejich povrch. Po usušení vlasy zůstávají poddajné a snadno se upravují.

  Bezoplachové balzámy se aplikují na vlhké nebo ručníkem vysušené vlasy bezprostředně před česáním. Zůstávají ve vlasech a poskytují jim dlouhotrvající péči.

  Balzámy od Gliss Kur jsou navrženy pro různé vlasy a jejich specifickým potřebám a obvyklé péči. Speciální aktivní komplexy o vlasy pečují, posilují je a dodávají jim více lesku. Přinášejí vlasům tedy přesně to, co potřebují.

 • Regenerační přípravky

  Regenerační přípravky poskytují intenzivní péči a měly by se používat v závislosti na potřebách vlasů - jednou až třikrát týdně. Všechny aktivní komplexy v regeneračních přípravcích mají jedno společné: prvotřídní látky jsou v nich obsaženy ve vyšší koncentraci a cíleně regenerují poškozené vlasy. Proto je důležité vybrat si správný regenerační přípravek podle konkrétních potřeb Vašich vlasů.

  Regenerační přípravky dělíme na smývatelné a bezoplachové.

  Smývatelné regenerační přípravky by se měly na vlasech ponechat asi 1 minutu. Přípravky jsou mnohem účinnější při vyšší teplotě, čehož lze dosáhnout například zakrytím vlasů ručníkem či koupací čepicí.

  Bezoplachové regenerační přípravky je třeba - v závislosti na konkrétním produktu - do vlhkých vlasů (někdy pouze na konečky) jemně vmasírovat, příp. nastříkat. Zároveň tyto produkty šetří čas a poskytují Vašim vlasům dlouhotrvající péči.

  Regenerační přípravky Gliss Kur jsou dokonale přizpůsobeny různým typům vlasů, jejich specifickým potřebám i obvyklé péči. Potřebujete-li ochránit vlasy se sklonem k třepení, hledáte-li rychlou regeneraci poškozených vlasů nebo chcete-li, aby se vlasy více leskly, použijte regenerační přípravky Gliss Kur – jsou vždy tím správným řešením.

nuzky